این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

پوستر کنگره
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

برپایی نمایشگاه هنر و معماری فراموش شده دزفول

برپایی نمایشگاه "هنر و معماری فراموش شده دزفول" همزمان با کنگره بین المللی جندی شاپور دزفول

نمایشگاه صنایع دستی و آثار فرهنگی دزفول با عنوان "هنر و معماری فراموش شده دزفول" همزمان با روزهای برپایی کنگره بین المللی ، در دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول در جلسه ای که با حضور دکتر کوروش مومنی رییس دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه صنعتس جندی شاپور، حجت الله آریایی رییس اداره میراث فرهنگی دزفول، دکتر محمد ذاکر مشفق دبیر اجرایی کنگره، علی توحیدی معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری دزفول و جمعی از مسئولان انجمن ها و گروه های مردم نهاد در محل سالن جلسات معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول برگزار شد، مقرر گردید نمایشگاهی با عنوان "هنر و معماری فراموش شده دزفول" برگزار شود.
 
این نمایشگاه قرار است همزمان با برگزاری کنگره بین المللی جندی شاپور، که سوم و چهارم اسفند ماه امسال در دانشگاه صنعتی جندی شاپور برگزار می شود؛ در محوطه دانشگاه برپا شود.
کپوبافی، نمدمالی، سفالگری، خراطی، جولابافی، گره چینی و آجر، معماری و بافت‌های قدیمی دزفول، جندی شاپور و چغامیش، سازه های آبی، داروهای گیاهی، علوم پزشکی، کتاب ها و نسخ قدیمی علمای دزفول، دزفول و دفاع مقدس و دزفول و دوستی با ملت ها از جمله موضوعاتی هستند که در این نمایشگاه به آن ها پرداختته شده و به نمایش درمی آیند.

از تمامی ارگان ها و نهادهایی که توانایی حضور فعال در این نمایشگاه را داشته باشند دعوت به همکاری می شود.
 


بازگشت1395/11/23
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !